ديروز داشتم فکر می کردم.چی می‌شد اگه آدم می‌تونست خوشحاليشو به صد...هزار قسمت تقسيم کنه بعد يک قسمتشو،فقط يک قسمتشو،دستی بده به يک نفر که همون يه ذره براش يه دنياست،چی می‌شد؟

/ 11 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
The One

آره خيلی خوب می‌شد به شرطی که حواسمون باشه يکی که همه خوشيای اون بيچاره رو دزدیده اين يه تيکه خوشی رو هم ازش ندزده. تو به خاطر این خوشبختی که هم خودت هم کلی از دور و بريات حواسشون هست و نميذارن هيچکس يه تيکه از خوشيات رو بدزده چون ميدونن چقدر خنديدنت ارزش داره.

سها

آره... ولی بهتر نيست اون غمش رو صدهزار قسمت کنه و يه قسمت فقط يه قسمتش رو ما برداريم؟

آزاده

سلام دختر تو يه تيكه جواهري

مينا

فکر نازک و غمناکی بود...کاش می شد....

آزيتا

كاش مي شد ولي همين تفكر هم زيباست.

Mohammad Tavakoli

وقتی فقط قسمت کوچکی از شادی خود را به او دادم؛ سهم کوچکی از لبخند من؛ برای او همه چیز شد. چشمانش برقی زد و من بیش از پیش شاد شدم. پس؛ تمام شادی خویش را به او بخشیدم؛ او مرد؛ و شادی مرا هم با خود برد...

یکی که دیگه اونی که بود نیست...

می دونی ... کاش همون جوری که می گی باشی ... اما افسوس که نیستی ... نه؟

یکی که دیگه اونی که بود نیست...

زياد سخت نگير ... می دونم برات اصلا مهم نيست من کيم؟ نه مهندس؟ ... حالا منم مثل توام و ديگران مثل اونی که برای تو برام خنده دارن ولی بر عکس تو ژست روشنفکری نمی گیرم ... از بابت اين درس يک عمر سپاسگزارتم...

مهدي احمدپناه

جالبه، من تازه وب لاگتو ديدم، به نظر من بهتره به جاي اين سئوالهاي اعصاب خورد كن كه در كنترل مانيست به اين صورت فكر كنيم چي مشد هيچ لحظه از زندگيمون در سكون وتوقف نيفته و از اينكه داريم براي رسيدن به يه هدف زيبا ومقدس تلاش مي كنيم احساس خوشبختي بكنيم ، اون موقع به تو قول مي دم حداقل كسانيكه با تو در تماسند هم يواش يواش به اين احساس وتلاش براي خوشختي برسند. به هر حال از اينجا دلم مي خواد با تمام وجود داد بزنم من چقدر خوشبختم.

Mahvash Joorabchi

زيباترين کاری که يک ادم ميتواند در زندگی انجام بدهد همين کار است. اين خود باعث ميشود که خوشيهايش صد برابر بيشتر بشود