چه کسی خوشبخته؟

اونی که ثروتمنده؟اونی که تحصيل کرده‌اس يا اونی که بی‌سواده؟اونی که زيباست يا اونی که نيست؟اونی که خانواده داره يا اونی که نداره؟اونی که سالمه يا اونی که نيست؟

/ 7 نظر / 2 بازدید
آزاده

سلام اونی خوشبخت هست که بلد باشه زندگی کنه اونی خوشبخت هست که بلد باشه بخنده شاد باشه از زمانی که داره بتونه بهترين بهره را ببره نه غصه گذشته را بخور ه و نه فکر خودش را الکی مشغول آينده بکنه يعنی در زمان حال زندگی بکنه شاد و پيروز باشی

دره

اونی که تو حال زندگی کنه نه در حسرت گذشته و غصه آینده.از اونی که داره لذت اش رو ببره نه اینکه حسرت زندگی بقیه رو بکشه.برای زندگی اش هدف داشته باشه و نداشته هاشو با تلاش پر کنه.و حال شو طوری بسازه از گذشته اش بهترو خاطره ساز آينده.....از همه مهمتر خودش از خودش و زندگی اش راضی باشه.

نیچه

خوشبتی نيست مگر در نگاه آدميان

omid

به نظر من آدمی خوشبخته که چندتا دوست واقعی داشته باشه که در لحظات مختلف زندگی از با آنها بودن لذت ببره . از هر لحاظ احساس آزادی و عزت بکنه و البته به اندازه يک زندگی شرافتمندانه ثروت داشته باشه.

آيدين

خوشبختی و بدبختی تو نگاه به زندگیه، نگا‌هائی که نیمه‌ پر رو می‌بینن خوشبختن مثه اونائی که تو حال زندگی می‌کنن به دیروزشون افتخار می‌کنن از امروز لذت می‌برن و فرداشون رو می‌سازن. اونائی که نيمه‌ی خالی رو ميبينن نیستن، مثه اونائی که منتظرن تا به همه اون چيزائی که ندارن برسن و بعد خوشبخت بشن.

mona

اونی که احساس خوشبختی کنه با هر چی که داره و نداره.

alireza afshar

به نظر من هيچ کدام از اينا! خوشبختی واقعی وقتی بدست مياد که آدم بتونه از همه اينا ببره و عاشق همه دنيا بشه!